Pokládka zámkové dlažby | Zámková dlažba

chodníkové obrubníky

hordes

Jak většina lidí ví, obrubník slouží k oddělení ploch různého účelu a zejména též různé výšky položení, například chodníku a pojezdové komunikace, cyklostezky a komunikace pro motorová vozidla nebo třeba chodníku a travnatého pásu. Jedná se zkrátka o zakončení nějaké zpevněné plochy, nezávisle na tom, jaká další plocha za ohraničením následuje. Proto pokládka zámkové dlažby úzce souvisí také s pokládkou obrubníků a pokládka obrubníků je jedna ze služeb, které Vám rovněž naše zkušená firma nabízí.

Stejně jako zámková dlažba samotná i obrubníky se vyrábějí a dodávají v různých barevných provedeních, takže si vždy můžete vybrat z několika variant, aby výsledek dokonale esteticky odpovídal Vašim představám a ladil s barvou fasády budov nebo dlažby.

Pokládka zámkové dlažby

Pokládka obrubníků souvisí s pokládkou zámkové dlažby, ale je samozřejmě možné provádět ji i samostatně. Pokud nejste spokojeni s obrubníky, ale dlažba je v pořádku, pokládka obrubníků Váš problém vyřeší. Obraťte se na naši linku či e-mail a podáme Vám všechny potřebné informace o tom, jaké obrubníky můžeme nabídnout a jak daný konkrétní úkol vyřešit.

Co možná nevíte, je, že obrubníky se vyrábějí s vymezovacími výstupky, které mezi nimi udržují odstup zhruba tří milimetrů. Tento odstup umožňuje odvod vody a není proto dobré spoje spárovat. To ovšem naši zkušení pracovníci dobře vědí, takže pokládka obrubníků od nás proběhne vždy a na sto procent hladce a s dobrým a dlouhotrvajícím výsledkem.

Zavolejte nám a domluvme detaily naší činnosti. Zajímá-li Vás pouze pokládka obrubníků, v krátkém čase Vám bezplatně zpracujeme cenovou kalkulaci a záhy se můžeme pustit do díla. Pokud bude pokládka obrubníků součástí kompletní pokládky povrchu, zpracujeme vše dohromady a případně Vám můžeme podat speciální informace k obrubníkům.

zavřít