Pokládka zámkové dlažby | Zámková dlažba

o nás

hordes

Naše společnost byla založena v roce 2016 a vznikla spojením více odborníků na pokládku zámkové dlažby s dlouholetou praxí v oboru. Od samého počátku se specializujeme na dodávku a pokládku všech druhů zámkových dlažeb a betonových obrub. Dodáváme a stavíme také betonové ploty.

Naše služby

O tom, že tato strategie funguje, svědčí potom fakt, že našich spokojených klientů stále přibývá a objem práce, kterou naši pracovníci odvedou, ročně vzrůstá o 10 až 30%. Kromě toho, že to svědčí o naší kvalitě, tento fakt naši kvalitu i dále zvyšuje, protože naši odborníci jsou zkušenější a zkušenější. Pokládka zámkové dlažby od naší firmy je tedy rozhodně sázkou na jistotu. 

Směle se na nás obraťte, pokud Vás pokládka zámkové dlažby, pokládka obrubníků nebo další související témata zajímají. Vše Vám vysvětlíme, popíšeme, jaké možnosti jsou k dispozici, a v případě konkrétního zadání domluvíme bezplatné vypracování cenové kalkulace a případné další kroky vedoucí až k realizaci projektu a zhotovení díla. 

Jsme tu pro Vás a těšíme se na oboustranně prospěšnou spolupráci, jejímž výsledkem budou kultivované plochy sloužící po mnoho let chodcům, vozidlům i jakémukoli dalšímu využití.

zavřít