Pokládka zámkové dlažby | Zámková dlažba

pokládka chodníkové dlažby

hordes

Chodníky jsou jedním z typů povrchu, kde se pokládka zámkové dlažby užívá vůbec nejhojněji. Zámková dlažba se oproti asfaltu v létě méně rozpálí, což je pro chodce podstatně příjemnější, a navíc umožňuje dlažba vsakování dešťové vody do podloží a její zadržování v krajině, což je zejména v dnešní suché době velmi užitečné. Další výhoda, kterou nám pokládka chodníkové dlažby přináší, je bezesporu možnost povrch chodníku kdykoli rozebrat a bez větších obtíží zase sestavit, což se hodí při zásazích do sítí uložených pod povrchem.

Pokládka zámkové dlažby

Pokládka chodníkové dlažby pracuje s dlaždicemi různých barev i tvarů, takže si vždy můžete vybrat přesně podle svých estetických i funkčních preferencí. V každém případě ovšem bude kvalitně provedená pokládka chodníkové dlažby důstojným způsobem pokrytí povrchu chodníku a profesionální zaměstnanci naší zavedené firmy ji provedou s naprostou dokonalostí, aby dobře a spolehlivě sloužila po mnoho a mnoho let.

Pokud jde o údržbu zámkové dlažby, není v zásadě potřeba nic. Materiál dlažby je velmi odolný a pokládka chodníkové dlažby tak víceméně zakončuje proces, který je nutno podstoupit: po pokládce dlažby je již vše hotovo. Co se může jevit jako dílčí věc hodná údržby, je zarůstání spár mezi dlaždicemi mechem, travou a květinami. I s tímto dílčím problémem si ovšem naše firma dovede hravě poradit prostřednictvím tlakového vodního čistění. Máte-li tedy zájem o vyčištění již existujícího dlážděného chodníku, směle se na nás obraťte.

A obraťte se na nás samozřejmě i tehdy, kdy ještě žádný chodník nemáte. Pokládka chodníkové dlažby je jednou z hlavních pracovní náplní našeho týmu a jsme vždy připraveni pustit se do díla. Bezplatnou cenovou kalkulaci Vám zpracujeme obratem a do samotné pokládky chodníkové dlažby se můžeme pustit jen o málo později. Zavolejte nám!

zavřít